Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Log in
az: Loqin

en: Both
az: Hər ikisi

en: Log out
az: Çıxış

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
