Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Code
be: Код

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Features
be: Функцыі

en: Log out
be: Выйсці

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Highlighted content
be: Вылучанае змесціва

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
be: Меню <em>Карыстальнік</em> утрымлівае спасылкі, звязаныя з акаунтам карыстальніка, а таксама спасылку "Выйсці з сістэмы"

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
