Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Highlighted content
bo: ནང་དོན་མངོན་བསལ་ཅན

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
bo: <em>སྤྱོད་མཁན་</em>འདེམས་བྱང་ལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འབྲེལ་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད། ད་དུང་ཕྱིར་འབུད་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡང་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།
