Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Log out
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn
