Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Register
ca: Registra

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Address
ca: Adreça

en: Code
ca: Codi

en: Log in
ca: Entra

en: Both
ca: Ambdós

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Log out
ca: Surt

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: About
ca: Detalls

en: Search this site
ca: Cerca dins d'aquest lloc web

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Highlighted content
ca: Contingut destacat

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Jump to Navigation
ca: Salta a Navegació

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.
