Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Register
cs: Registrovat

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Address
cs: Adresa

en: Code
cs: Kód

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Both
cs: Obojí

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Unpublished
cs: Skryto

en: About
cs: Popis

en: Search this site
cs: Hledat na tomto webu

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Highlighted content
cs: Zvýrazněný obsah

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
cs: <em>Uživatelské<em> menu obsahuje odkazy související s uživatelskými účty a odkaz pro odhlášení.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.
