Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Register
el: Εγγραφή

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Code
el: Κωδικός

en: Log in
el: Είσοδος

en: Both
el: Και τα δύο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί

en: Search this site
el: Αναζήτηση στον ιστότοπο

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Highlighted content
el: Επισημασμένο περιεχόμενο

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
el: Το μενού <em>Χρήστη</em> περιέχει σύνδεσμους σχετικούς με το λογαριασμό χρήστη, όπως και τον σύνδεσμο 'Αποσύνδεση'.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.
