Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Code
eo: Kodo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Features
eo: Ecoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Search this site
eo: Serĉu ĉi tiun retejon

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: User menu
eo: Uzanta menuo
