Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Register
et: Registreeru

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Address
et: Aadress

en: Code
et: Kood

en: Log in
et: Sisene

en: Both
et: Mõlemad

en: Features
et: Omadused

en: Log out
et: Logi välja

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: Search this site
et: Otsi sellelt lehelt

en: User account
et: Kasutajakonto

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Highlighted content
et: Esiletõstetud sisu

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
et: <em>Kasutaja</em> menüü sisaldab linke, mis on seotud kasutajakontoga, näiteks 'Logi välja' link.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Capacity
et: Maht
