Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Register
he: הרשמה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Address
he: כתובת

en: Code
he: קוד

en: Log in
he: כניסה

en: Both
he: שנייהם

en: Features
he: פיצ'רים

en: Log out
he: יציאה

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Search this site
he: חיפוש באתר

en: User account
he: חשבון משתמש

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .
