Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Register
hr: Registriraj se

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Address
hr: Adresa

en: Code
hr: Kôd

en: Log in
hr: Prijava

en: Both
hr: Oba

en: Features
hr: Značajke

en: Log out
hr: Odjava

en: About
hr: Opis

en: Search this site
hr: Pretražite ovaj site

en: User account
hr: Korisnički račun

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hr: <em>Korisnički</em> izbornik sadrži poveznice vezane za korisničke račune, kao i poveznicu za odjavu.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.
