Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Register
is: Nýskráning

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Address
is: Heimilisfang

en: Code
is: Kóði

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Both
is: Bæði

en: Log out
is: Útskrá

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um

en: Search this site
is: Leita á vefnum

en: User account
is: Notandaaðgangur
