Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Register
jv: Ndaftar

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Code
jv: Kode

en: Both
jv: Karone

en: Log out
jv: Metu log

en: About
jv: Ngenani

en: User account
jv: Akun panganggo

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Highlighted content
jv: Konten sing disorot

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.
