Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Address
lt: Adresas

en: Code
lt: Kodas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Both
lt: Abu

en: Features
lt: Savybės

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: User account
lt: Nario erdvė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Highlighted content
lt: Paryškintas turinys

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.
