Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Address
lv: Adrese

en: Code
lv: Kods

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Both
lv: Abi

en: Log out
lv: Iziet

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: About
lv: Par

en: Search this site
lv: Meklēt šajā vietnē

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.
