Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Register
mr: नोंदणी

en: Address
mr: पत्ता

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Basic page
mr: साधे पान
