Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
