Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Register
ne: दर्ता

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Code
ne: कोड

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Log out
ne: लगआउट

en: About
ne: बारेमा

en: Search this site
ne: यो साईटमा खोज्नुस

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
