Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Address
oc: Adreça

en: Code
oc: Còde

en: Log in
oc: Se connectar

en: Both
oc: Los dos

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Date/time
oc: Data / Ora

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: About
oc: A prepaus

en: Search this site
oc: Cercar dins aqueste site

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Highlighted content
oc: Contengut soslinhat

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
oc: Lo menú d'<em>Utilizaire</em> conten los ligams relacionats al compte d'utilizaire, a mai a més, del ligam de 'Sortir'.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.
