Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Register
sk: Registrovať

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Address
sk: Adresa

en: Code
sk: Kód

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Both
sk: Oba

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: About
sk: Informácie o

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Search this site
sk: Hľadať na tomto webe

en: User account
sk: Používateľský účet

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Highlighted content
sk: Zvýraznený obsah

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sk: <em>Používateľské</em> menu obsahuje odkazy súvisiace s používateľským účtom, a tiež odkaz na odhlásenie.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.
