Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Register
sv: Registrera

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Address
sv: Adress

en: Code
sv: Kod

en: Log in
sv: Logga in

en: Both
sv: Båda

en: Features
sv: Funktioner

en: Date/time
sv: Datum/tid

en: Log out
sv: Logga ut

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: About
sv: Om

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Search this site
sv: Sök på webbplatsen

en: User account
sv: Användarkonto

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Highlighted content
sv: Framhävt innehåll

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: User menu
sv: Användarmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sv: Menyn <em>Användare</em> innehåller länkar relaterade till användarens konto, samt länken "Logga ut".

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Capacity
sv: Kapacitet
