Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Header
ur: ہیڈر

en: Code
ur: کوڈ
