Vote Up/Down (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: Points
fa: امتیازها

en: Node types
fa: انواع گره

en: Score
fa: امتیاز

en: Term
fa: واژه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Vote
fa: رای

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: General
fa: عمومی

en: Plain
fa: ساده
