Vote Up/Down (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: Points
da: Point

en: Voting
da: Bedømmelse

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Score
da: Karakter

en: Fields
da: Felter

en: Vote
da: Stem

en: Nodes
da: Indhold

en: Terms
da: Ord

en: General
da: Generelt

en: Plain
da: Enkel

en: Widget display
da: Widget-visning
