Vote Up/Down (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
