Vote Up/Down (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Ummæli

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User
is: Notandi

en: Term
is: Hugtak

en: Fields
is: Svæði

en: Vote
is: Kjósa

en: Nodes
is: Nóður

en: General
is: Almennt
