Vote Up/Down (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ
