Vote Up/Down (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: Date
cs: Datum

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: Points
cs: Body

en: Voting
cs: Hlasování

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Score
cs: Skóre

en: Term
cs: Termín

en: Fields
cs: Pole

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Nodes
cs: Uzly

en: Terms
cs: Termíny

en: General
cs: Obecné

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Widget display
cs: Zobrazení widgetu
