Vote Up/Down (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Score
cy: Sgôr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: General
cy: Cyffredinol

en: Plain
cy: Plaen

en: Widget display
cy: Arddangosiad dyfais
