Vote Up/Down (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Score
hi: स्कोर

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Vote
hi: मतदान करें

en: Nodes
hi: नोड्स

en: General
hi: सामान्य

en: Plain
hi: सादा
