Vote Up/Down (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Score
jv: Skor

en: Fields
jv: Field

en: Vote
jv: Pilih

en: Nodes
jv: Node

en: General
jv: Umum
