Vote Up/Down (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Fields
el: Πεδία

en: Vote
el: Ψήφος

en: General
el: Γενικά

en: Plain
el: Απλό
