Vote Up/Down (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Points
et: Punktid

en: Fields
et: Väljad

en: Vote
et: Hääleta

en: General
et: Üldine

en: Plain
et: Tavaline
