Vote Up/Down (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Points
uk: Пунктів

en: Voting
uk: Голосування

en: Fields
uk: Поля

en: Vote
uk: Голосувати

en: General
uk: Загальне

en: Plain
uk: Простий

en: Reset vote
uk: Скасувати голос

en: Negatives
uk: Негативи
