Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Date
ast: Data

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Function
ast: Función
