Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Date
gu: તારીખ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Vote
gu: મત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
