Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Tag
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Comment
jv: Komèntar

en: Vote
jv: Pilih

en: Function
jv: Fungsi

en: The unique ID of the user account.
jv: ID unik akun panganggo.

en: Entity ID
jv: ID Entiti
