Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Date
ka: თარიღი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Operator
ka: ოპერატორი
