Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
