Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Tag
nl: Label

en: Date
nl: Datum

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Comment
nl: Reactie

en: Vote
nl: Stemmen

en: Function
nl: Functie

en: Rules
nl: Regels

en: equals
nl: is gelijk aan

en: Entity
nl: Entiteit

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Value type
nl: Waardetype

en: Vote results
nl: Stemresultaten

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van het gebruikersaccount.

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Data value
nl: Gegevenswaarde

en: is lower than
nl: is lager dan

en: The type of the entity.
nl: Het entiteitstype.

en: The user ID.
nl: De gebruikers-ID.
