Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Tag
sk: Značka

en: Date
sk: Dátum

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: Comment
sk: Komentár

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Operator
sk: Operátor

en: Function
sk: Funkcia

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Entity
sk: Entita

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: The unique ID of the user account.
sk: Unikátne ID používateľského účtu.

en: Entity ID
sk: ID Entity
