Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Date
te: తేదీ

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Comment
te: వ్యాఖ్య
