Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།
