Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Date
gl: Data

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: Vote
gl: Votar

en: Operator
gl: Operador

en: Function
gl: Función

en: equals
gl: iguais

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: The unique ID of the user account.
gl: O ID único da conta de usuario.

en: Entity ID
gl: ID da entidade
