Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Date
is: Dagsetning

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Node
is: Nóða

en: Comment
is: Ummæli

en: Vote
is: Kjósa

en: Rules
is: Reglur
