Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Tag
ro: Marcaj

en: Date
ro: Data

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Comment
ro: Comentariu

en: Vote
ro: Votează

en: Voting API
ro: API Votare

en: Function
ro: Funcţie

en: Rules
ro: Reguli

en: equals
ro: egal

en: Entity
ro: Entitate

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: The unique ID of the user account.
ro: ID unic al contului de utilizator.

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: The user ID.
ro: ID-ul utilizatorului.
