Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Date
sr: Датум

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар

en: Entity type
sr: Тип ентитета
