Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Tag
cs: Štítek

en: Date
cs: Datum

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Node
cs: Uzly

en: Comment
cs: Komentář

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Operator
cs: Operátor

en: Function
cs: Funkce

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Vote results
cs: Výsledky hlasování

en: The unique ID of the user account.
cs: Jedinečné ID uživatelského účtu.

en: Entity ID
cs: ID entity

en: The user ID.
cs: ID uživatele.
