Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Node
el: Κόμβος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Vote
el: Ψήφος

en: Operator
el: Τελεστής

en: Function
el: Λειτουργία

en: Entity
el: Οντότητα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: The unique ID of the user account.
el: Το μοναδικό ID του λογαριασμού χρήστη.

en: Entity ID
el: ID οντότητας
