Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Comment
eo: Komento

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Rules
eo: Reguloj

en: Entity type
eo: Speco de ento
